Stomatologia estetyczna

W dzisiejszych czasach estetyka uzębienia odgrywa coraz większą rolę w życiu prywatnym i zawodowym wszystkich ludzi, niezależnie od wieku. Uwagę naszą zwracają: kolor, kształt, obecność przebarwień, jak również nieprawidłowości w położeniu poszczególnych zębów. Zdrowe zęby to nie tylko zęby bez ubytków próchnicowych, to przede wszystkim biały, lśniący i harmonijny uśmiech. Przyczynia się on w znacznej mierze do poprawy naszego samopoczucia, pozytywnej samooceny i pewności siebie.

Gdy pragną Państwo:

- rozjaśnić barwę swoich zębów
- pozbyć się przebarwień, spowodowanych terapią antybiotykową, piciem czerwonego wina, kawy, herbaty, paleniem papierosów itp.
- wymienić stare, nieestetyczne wypełnienia amalgamatowe na nowe i niewidoczne
- poprawić kształt zębów zbyt małych, nierównych, ukruszonych
- skorygować nieprawidłowości zębów, tj. rotacje, stłoczenia, przesunięcia lub przechylenia

zapraszamy serdecznie do Specjalistycznego Centrum Stomatologii Konstancin

Nasza klinika oferuje Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań stomatologii estetycznej, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Znajdują się wśród nich:

wybielanie zębów w czasie 1 wizyty z użyciem lampy wybielającej WhitenMAX
• rozwiązania protetyczne, tj.: licówki pełnoceramiczne, korony pełnoceramiczne, mosty, inlaye, onlaye, overlaye, odbudowy na implantach
• niewidoczne wypełnienia kompozytowe najlepszej jakości, znajdujące zastosowanie zarówno w odcinkach przednich, jak i bocznych uzębienia
• korekta wad zgryzu przy pomocy aparatów ruchomych i stałych (patrz: ortodoncja)